Výpis produktů

Čistící mléko Aloe Vera

odličovací mléčko 200 ml 350,- Kč

                                 500 ml 699,- Kč 

Hloubkově čistící mléko. Pro všechny typy pleti.

Příjemné bylinné mléko nejenom dokonale odstraní veškeré nečistoty i make-up, ale zároveň pleť hydratuje, vyživuje a detoxikuje. Gel Aloe Vera obsažený v mléce chrání pleť před vysoušením a má i hojivé účinky. Výživné oleje s medem dodávají přírodní vitmín E a tím se starají o velmi jemné a šetrné čistění pleti. Je vhodné i pro citlivou pleť.

Způsob použití:

navlhčí se jím vatový tampón a tím se vyčistí celá tvář. Pokud chcete, opláchněte vodou. Vhodné i na oční partie. Pro své velmi hojivé a zklidňující účinky je mléko vhodné pro velmi citlivou, suchou a ekzematickou pleť k ošetření tváře a celého těla místo mýdla. Silné bylinné koncentráty kůži zklidní a udrží patričnou hydrataci a tuk pro obranyschopnost celého těla. TARANI doporučuje toto mléko i jako mycí emulzi pro extrémně suchou pokožku.

Hlavní složky:

gel aloe vera, med, slunečnicový olej, rostlinný glycerín

ALOE VERA gel velmi příznivě působí na všechny orgány trávící soustavy. Hlavně na žaludek, játra a slinivku břišní.

V ajurvédské medicíně používána při:

nemocech žaludku, cukrovce, zácpě, chronickém zánětu tenkého i tlustého střeva, popáleninách, hnisavých ranách, zánětech tkání, zánětech kloubů a svalů, poruše meatabolismu tuků, vysokém tlaku

Pleťové tonikum

s růží a okurkou  200 ml 350 Kč

                              500 ml  699 Kč

Pro všechny typy pleti. Na zklidnění, výživu a sjednocení tónu pleti.
Osvěžující pleťová voda bez alkoholu s velkým obsahem růžové vody, extraktů z okurek a medu. Vypíná a zjemňuje strukturu pleti. Vyhlazuje drobné vrásky a opticky tím zdokonaluje strukturu pleti, která tak září zdravím. Čistí, zjemňuje, vyživuje a jemně uzavírá póry. Vyrovnává tón pleti a zároveň má tendenci mírně zesvětlovat tmavé skvrny nebo jizvičky po akné. Působí jako přirozená ochrana před UV zářením. Pro své zklidňujcící účinky je vhodná i na podráděnou pleť, po epilaci, depilaci, napářce či odstrňováním komedonů . Je vhodná i pro citlivou a ekzematickou pleť.

Způsob použití: na vyčištěnou pleť naneste pomocí vatového tampónu

Hlavní složky: růžová voda, extrakt z okurek, med rostlinný glycerín