O nás

Ajur znamená život
Véda znamená vědění
Ajurvéda je věda o životě. Komplexní systém těla, ducha a mysli. Odstraňuje příčiny nemoci těla. Účinná prevence , posílení imunity, detoxikace. Umí nastavit tělo na těhotenství, hubnutí ....přirozeně.
Ájurvéda " je pět tisíc let stará indická medicína, která je tvořena unikátními systémy výživy, cvičení, bylinné terapie, relaxace, meditace, pročišťování organismu, aromaterapie a masáží. Od roku 1982 je uznána Světovou zdravotnickou organizací jako účinný léčebný systém. Často je nazývána "matkou všech léčebných metod". Harmonizuje tělo, ducha i mysl, pomáhá obnovit vnitřní harmonii a rovnováhu.

videoukázky

https://www.youtube.com/watch?v=oqzTiuSEXnc
https://www.youtube.com/watch?v=HuvkzKEgqZs 

Mne samotnou Ajurvéda vyléčila. To co farmaka 20 let potlačovaly a dávky farmak se zvyšovaly ...Ajurvéda odstranila. Dalším příjemným poznáním bylo vyléčení vrásek . Má pleť je mojí vizitkou . 

Proto se Ajurvédě od roku 2012  věnuji v celotělové i obličejové terapii. Byla tu již před medicínou a tam kde nefunguje už nic ajurvéda zabírá.

Znamená to samozřejmě o své tělo a pleť dbát nadále preventivně .

Malá ochutnávka fotografií ze salonu a něco z nabídky ajurvédských přípravků . 

Je toho mnohem více ...vše doporučím na míru klientce/ klientovi. Jedná se o byliny které se prodávají jen v certifikovaných ajurvédských salonech  . 

Studium ajurvédského institutu mi dává znalosti a novinky které mohu přenášet Vám  v oblasti Ajurvédy .


Co je to Ajurvéda

ajurvédské masáže * ajurvédská kosmetika * ajurvédská terapie

                                        Ajurvédské masáže pro zdraví, krásu a dlouhověkost ...

Ajurvéda je komplexní systém ducha, těla a duše. Odstraňuje příčiny Vašich potíží.

Detoxikuje, startuje správné funkce těla a posiluje imunitu. Harmonizuje mužské a ženské energie. 

Všechny úkony jsou prováděny marmovou technikou za pomocí léčivých olejů - zprůchodněním marem masáží dojde k nastartování správné funkce těla. 

využívá se především při:

ekzemu, astma, bechtěrevova nemoc, bolesti hlavy, dna, jaterní potíže, kolísavý krevní tlak, ledvinové potíže, neplodnost, menstruační poruchy, neurastenie, obezita, deprese, syndrom vyhoření ...

odtraní akné, vyhladí vrásky, konturuje bradu a krk, zbavuje stresu, odstraňuje celulitidu, zpomaluje stárnutí pleti, povzbuzuje sebevědomí, odstraňuje červené žilky, obnovuje pleť svěží a krásnou a nejen to  - bez chemie, přístrojů a jehel.

Udržuje svalový tonus, harmonizuje metabolismus tuků, posiluje nervy, imunitní systém, umožňuje tělu zachovat si správný a dokonalý tvar a pružnost, redukuje vrásky.

Migrény, slzení očí, bolesti očí, zakalení očí, červené oči, náchylnost na průvany, bolesti krku, krční páteř, ztuhlost trapéz, artritida, respirační onemocnění, angíny, průdušky, alergie, lupénka,padání vlasů, pomalý růst, plešatost, šedivění, kvasinkové infekce, podpora kreativity, entuziasmus do práce, posílení paměti, hormonální nerovnováha, odstranění gynekologických problémů, harmonická menopauza, zmírnění premenstruačního syndromu.

Místa které můžete navštívit v okolí salonu Lotos


Javořina

Nejvyšší hora Bílých Karpat

několik tras na procházky i s dětmi nebo samostaně ostrou zkratkou do výšky 970 m. Možnost vyjet i autem se slovenska.

https://itras.cz/velka-javorina/

Lopeník

Příjemná procházka

na rozhlednu .

Beckov

Čachtice

Trenčianský hrad

Světlov

Možnost příjemných výletů na hrady a zámky.